Veebiajaleht, mida saad teha ise
02/01/2014 - 00:00
5 miljoni krooni kantimises süüdistatav Pärnu ärimees astus kohtu ette
supervideo: 
sissejuhatus: 
Oma firmade ja ka füüsilise isiku pankroti läbi elanud Pärnu ärimees Elmar Lepp ei ilmuta ärilisele ebaedule vaatamata laostumise märke. Eile üllatas ta koguni sellega, et ilmus Pärnu maakohtusse tema üle alanud protsessile koos Eesti ühe tuntuima advokaadi Aivar Pilvega. Loe edasi ... Vaata videot ka HD resolutsioonis ja täisekraanil!
tekst: 

Möödunud kümnendeil Pärnusse pilvelõhkuja kavandamisega üle Eesti tuntust kogunud Lepal hea advokaadi palkamiseks sel korral aga põhjust jätkub. Nimelt jõudis Lääne ringkonnaprokuratuur kaks aastat kestnud uurimise tulemusena veendumusele, et Lepp ja tema väidetav kaasosaline Garri Suuk sõlmisid sisuliselt iseendaga laenulepingu ja kantisid äripartner Hans H. Luige teadmata ühisest firmast AS SuurSepa Arendus 5 miljonit krooni Lepa perefirma arvele. Seadus käsitleb sellist tegevust usalduse kuritarvitamisena ja näeb ette rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistuse.

Lepp pole tema üle peetud kohtuprotsessides kunagi oma viga tunnistanud ega rikkunud seda tava eilegi. Ka väidetav kaasosaline Suuk ei tunnistanud end süüdi. Kohtualuste kaitsjad leidsid, et süüdistus ei ole põhjendatud ega põhine uurimise käigus kogutud faktidele.

Kohus jätkub täna.

lisapilt: