Veebiajaleht, mida saad teha ise
02/01/2014 - 00:00
Aasta terviseedendaja on Heli Randoja
superpilt: 
sissejuhatus: 
Tänasel linnavalituse istungil otsustati “Pärnu Aasta Terviseedendaja 2012” tiitel omistada Heli Randojale. Tunnustus antakse üle eeloleval neljapäeval Pärnus toimuval tervisekonverentsil. Loe edasi ...
tekst: 

Heli Randoja on põline pärnakas. Ta on töötanud nüüdseks juba üle 26 aasta massöörina ning jõudnud ennast arendades ning koolitades Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteemi, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast.

Ta on avanud massaažikabineti Pärnus ning Tallinnas. 2003. aastal alustas ta Pärnus shindo tutvustamisega. Seitse aastat hiljem, 2010. aastal avas Heli Randoja Pärnus Keha ja Hinge keskuse, kus lisaks eri liiki massaažile pakutakse ka shindo venituse, jooga ning teraapiatunde, samuti shindo I ja II astme koolitusi.

Pärnu Zonta Klubi poolt algatatud tunnustus “Pärnu Aasta Terviseedendaja” antakse Pärnu linna poolt välja alates 2010. aastast. Tunnustuse eesmärgiks on väärtustada ning avaldada tunnustust ühele Pärnu linna elanikule, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud Pärnu tervise edendamise valdkonna arendamisel. Tunnustus antakse füüsilisele isikule, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju tervise edendamise valdkonnas on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega ning mõjutanud oluliselt nimetatud valdkonna arengut Pärnus.