Veebiajaleht, mida saad teha ise
02/01/2014 - 00:00
Pärnu alustas Riias reklaamikampaaniat
superpilt: 
sissejuhatus: 
Pärnu alustas 21. jaanuaril Riias kolm nädalat kestvat kampaaniat, kus Riia ühissõidukite välis- ja sisepindadele on üles pandud Pärnut tutvustav reklaam. Kampaania toimub Pärnumaa turismiturundusprojekti raames. Kampaania eesmärk on kutsuda sõpruskondi ning peresid veetma meeleolukat puhkust talvises Pärnus, samuti kutsuda külastama Pärnu turismiportaali www.visitparnu.com, kus on ära toodud pakkumised talve- ja kevadpuhkuse veetmiseks. Loe edasi ...
tekst: 

Reklaamkampaania plakatid on üleval busside välispindadel ning busside, trammide ning trollide sisepindadel. Kuna 2013. aastal tähistab Pärnu kuurort 175. juubelit, on ka üks reklaamplakat inspireeritud ajaloost- sellel on kasutatud must-valget fotot Pärnu puhkajatest.

Pärnu reklaamkampaaniale Riias paneb lõpp-punkti 8.-10. veebruarini toimuv turismimess Balttour, kus Pärnu linn ja maakond on esindatud üheskoos meie turismiettevõtjatega.

2011. aastal ööbis Pärnumaal üle 10 100 lätlase, möödunud aasta üheteistkümnel kuul oli Pärnumaal ööbinud lätlaste arv juba üle 10 800. Läti on Pärnumaa jaoks arenev sihtturg.

Pärnumaa turundusprojekti rahastatakse avaliku ja kolmanda sektori turismiturunduse meetmest, omafinantseeringu osa kaetakse Pärnu Linnavalitsuse ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.