Veebiajaleht, mida saad teha ise
02/01/2014 - 00:00
Pärnus peksti aasta esimestel tundidel taksojuht vaeseomaks
sissejuhatus: 
Aasta esimestel tundidel, täpsemalt 1. jaanuari varahommikul poole viie paiku peksti Pärnu südalinnas ööklubi lähedal rängalt läbi 39aastane taksojuht Aimar. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse ja mehe enda sõnul seisab tal lähipäevil ees näooperatsioon. Loe edasi ...
tekst: 

Aimar rääkis Õhtulehele, et sõitis Pärnus Hommiku tänavas kogemata otsa tänaval lebanud mehele. „See juhtus pöörde peal, tal oli tumedad riided ka veel seljas, võimatu oli tänaval lamavat meest märgata,“ selgitas juhtunut Aimar. Midagi tõsist esialgseil andmeil maas lamanud mehega ei juhtunud. Lääne prefektuuri pressiesindaja Hedy Tammelehe andmeil ta arstiabi ei vajanud. Taksojuht Aimar aga väljus autost, et maas lamavale mehele appi minna, ja talle tungiti kallale. Aimarit tundva taksojuhi andmeil peksti katki Aimari ninaluu ning internetti üles pandud foto järgi otsustades on teda ka rängalt näkku pekstud. Mees ise juhtunu üksikasjadest rääkida ei soovi. Nimetu netikommentaator teab rääkida viiest kallaletungijast.

Politseil on samuti esialgu liiga vähe informatsiooni, et juhtunu kohta midagi päris täpset öelda. „Saadud infot kontrollitakse ja menetlust veel alustatud ei ole. Meile tuli info, et inimene jäi auto alla, patrull läks kohale. Inimene, kes väidetavalt auto alla jäi, oli juba lahkunud. Me ei oska esialgu öelda, kas ta lahkus ise või viisid taksojuhi peksjad ta endaga kaasa. Kiirabi oli juba varem kohal käinud ja taksojuhi haiglasse viinud,“ rääkis pressiesindaja Tammeleht. Aimariga politsei veel rääkinud ei ole. Pärast peksmist viidi ta haiglasse uuringutele ja alles täna peaks ta tulema politseisse ütlusi andma. Maas lamanud mehelt ei ole samuti veel ütlusi võetud.

Nimetuks jääda soovinud Pärnu taksojuhi andmeil jäädvustati taksojuhi peksmine lähedal asuva ööklubi turvakaameraga. Sama allika andmeil olevat teel lamanud meest samuti enne teele kukkumist löödud. „Infot alles kontrollitakse. Ei saa seda infot kinnitada ega ümber lükata,“ ütles pressiesindaja Tammeleht.

pilt: 
pildiallkiri: 
Foto on illustreeriv